enginer Creative Commons License 2009.11.06 0 0 40080
"boltban ahonnan beszerezzük a cuccokat ott is megosszuk a prolémás helyzetek egyszerű megoldását"

Én speciel nem egyszerűt, hanem jót szoktam csinálni, és nem a boltban szereztem a tudásomat. :D

"egy légtelenítő nem csak kiengedi a levegőt,
egyszerű engedjétek le a vizet a rendszeretekből nyitott aut légtelenítővel és érdekes módon elkezdi beszívni a levegőt
"

Ott már régen baj van, ha a légtelenitőnél üzem közben eltud tünni a víz annyira, hogy levegőt szívjon be!!
A rendszer leengedését hülye példának tartom, mert az nem üzemszerű.

"egy nyitott rendszernél a nyomás 0,x a szivattyúvákumot csinál a szívó (visszatérő) oldalon és máris beszíja a levegőt"

Megint csak azt tudom írni, hogy az olyan (akár nyitott) rendszer amelyiknél a szivattyú akkora vákumot szív a légtelenitőnél, hogy betudja szívni a levegőt az nagyon elvan baszva, vagy úgy is mondhatnám, hogy a kivitelező magasfokú szakmai tudatlanságára utal.

Nem boltban szerzett "tudás" alapján kivitelezett rendszer esetén, egyedül csak a nyitott tágulási tartályból juthat friss oxigénhez a rendszer, a légtelenitőkből semmiképpen!

Te egy hibás szívott rendszert szoktál kiépiteni és erre azt tanácsolod megoldásnak, hogy zárják el a légtelenitőt és közben a másikat faszkalapozod. :)
Előzmény: babarucu (40073)