Törölt nick Creative Commons License 2009.11.05 0 0 554
Értem, ha sehol nincs patikai forgalomban akkor egyéni akció keretében sem tudjuk beszerezni.
Nyilván ott is az arra illetése pl háziorvosok vannak vele ellátva, gondolom nem korlátlan számban.
Egyébként a gyermkgyógy.barátnőm beszélt a Novartisnál azzal a hölggyel aki ezze foglalkozik, csak ő dhat felvilágositást.Itt az államokon mulik, kötnek e szerződést a behozatalára vagy sem, már megint a politika, a fenébe is.
Szerintem az emberek 60%-a nem fogja beoltatni magát, ennyi kéne hogy lefedje a járványt.
A Czeizelről meg meg van a véleményem, de azt most nem ecsetelném.
Pl én sem az idényszerü, sem a H1N1 oltást nem fogom beadatni, igaz én már nem vagyok veszélyeztetett korosztályba sorolható, de szabad akaratom lehet.
Kiváncsi lennék a rokonaim patikáiban mi a helyzet, van e igény oltóanyagra, majd ezt megtudakolom.
Lenne egy más kérdésem is, igaz, hogy a fő profilod az RA. sajnos a férjem ebben szenved de plusz gerincsérve is van ami időnként aktivizálódik, épp most van abban a helyzetben. Már kétszer volt az Orfiban, kapott két steroidos,novocainos injectiot, de xart sem ért.
Nem lehetne ilyenkor presszionalni az orvost hogy ugyan rendeljen már el neki egy infusios kurát, 99-ben volt neki előszőt akkor az inf. jol lett, később a MCKenzi tornával hozták helyre, de az a doktor akihez jár egyszerüen elutasizja a MCKenzi tornát.
Voltunk már idegsebésznél is /dr.Veres OITI és Tóth A. ÁEK/ mütétet senki sem javasolt.
A Metho mellett meg alig szedhet fájdalomcsillapitot az interakcio miatt.
Bocs hosszu lettem, elnézést.
Előzmény: gabor1972 (550)