pterr Creative Commons License 2009.10.26 0 0 39596

Üdv mindenkinek!

 

Pár napja írtam a fúrumba, hogy a SD Renova kazán meghalt.

Hát tegnap amint kp-hez jutottam, hivtam is egy "gyorsszervizt", elég volt a vacogásból indokkal magam felé.

Hát az arc kijött...mást nem tudok mondani rá. Kezében egy csófogó meg egy cs.cs.

Azt sem tudta hol kell bekapcsolni...majd miután megtettem kinyitotta a vizet majd 5mp mulva közölte hogy panel...45ropi és egy hét...nah itt belül eldurrant az agyam, nem szóltam semmit, hanem hogy köszönöm átrágjuk.

Ma reggel kaptam egy telszámot, felhivtam egy készséges szaki volt aki közölte hogy épp Kecskeméten van, de megprobál segiteni rajtam, van e csillag csavarhuzom, mondom vaaaan, van egy svájci bicskám:) nah elmondta mit hogy merre keressek mit csináljak, felhivva a figyelmet, hogy szigorúan áramtalanitás! mert ahová nyúlni kell ott 220 szaladgál.

Nah szétszedem megnézem, kattant!!! bedug-bekapcs-reset és megy a kazán:) meleg van már és van melegviz is:)

 

Nem kicsit dühöngök most, hogy telepatikusan 45 ropi a hiba...egy igazi szaki telefonon tipus bemondása után azonnal tudta h mit kell csinálni és el is mondta...

 

Szerintem nyomok a telefonjára egy 3000res feltöltőt, mi a véleményetek?!

És jól elmentem a számát:)

 

 

Ps. miért kell lehúzni aki bajban van?! még jó hogy megtaláltam ezt a forumot és tudtam, hogy nem kell beugrani a panelnak:) Köszönöm a hozzászólóknak is, mert ez is hatalmas segítség volt, hogy ne legyek madár! :)