Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 500
Edna kedves!

Oszd már meg velem a gyors elalvási technikádat.Nekem nem megy lassan sem, csak gyógyszerrel.
Szegény férjem RA-as én pedig pánikos, depis, ez sem jó állapot.
Most nem szedek épp antidepit mert mellette sem tudtam altató nélkül aludni, akkor minek rongáljam az agyamat azzal a sok méreggel.
Ma voltunk a férjemmel orvosnál, mondta a doki milyen jól néz ki, igaz hogy nem egész 1 év alatt 6 kg-ot hizott, valószinü javult a csontsürüsége, mert az is rossz volt neki, de csak májusban jár a kontroll, neki ugyan előirták az éveset, de közben megváltozott 2 évesre.
Ujabb baj, hogy nagyon fáj a torka, nagyon nehéz a RA- ket gyógyszereleni, mert a Metho. mellett szinte semmit sem lehet szedni.
Zinnatot kapott, mert azt mondta gégész nagyon piros belövelt a torka, akinek ilyen gyenge az immmunrendszere fogékonyabb más betegségekre, fertőséekre.
Ti hogy álltok az influenza véfőoltással? A férjem orvosa azt mondta a régi vaccinát megkaphatja de ezt az ujat nem.
Egész hisztéria alakult ki a H'N' oltással kapcsolatban, már az emberek 90 %-a nem akarja magát beoltattni.Ma hallottam hogy Czeizel prof. ezt felháboritónak tartja.
Mondjuk a férjem nem tartozik az érintettek korosztályába, de itt vannak 40 es korosztályuak is ha jól olvastam.
Előzmény: .ETNA. (494)