Moravia Lánya Creative Commons License 2009.10.17 0 0 4396
Köszönöm az érdeklődést.
Nem szigorúan a topik témáját érinti, hanem a technikai előkészületi fázishoz tartozik. Már hosszabb ideje latolgattam, hogy popsi öblítéshez milyen készüléket szerezhetnénk be és azt honnan. Akkor keveredtem ide (őszintén szólva véletlenül).
Örömmel tapasztaltam, hogy kulturált hangvételűek az írások és segítő szándékú a társaság.

A zuhanyos megoldás elsőre túl drasztikusnak tűnt, de gondoltam üsse kavics, nem én leszek az első, aki ezzel él.

A következőképpen történt (Ti is leírtátok, ebből merítettem): lecsavartam a zuhanyrózsát és lepiszkáltam a tömítést ami a csövön maradt, majd vastagon bekentem testápolóval a cső végét és a popsilyukamat is. Könnyen becsusszant, még élveztem is, aztán vártam egy kicsit, szoktam az érzést, kikevertem a megfelelő hőfokú vizet (kludi csap), beállítottam a víznyomást, vettem egy mély lélegzetet és átkapcsoltam a kart zuhanyüzemmódba. (erre az érzésre fel voltam készülve, mert kórházban már kaptam beöntést.) Első alkalommal nem sokat bírtam, kb 2-3 decit engedhettem magamba, ezért megismételtem aznap este még egyszer. Ezt volt a főpróba. Másnap reggel még ugyanezt háromszor megtettem, biztosra akartam menni, szerintem így a gyomromat is átmostam:dd. Valamelyik alkalommal felsértettem a hámot vagy ér pattanhatott el, vérzett, kicsi seb keletkezett. Ami szeretkezés közben feszülést csípő érzést okozott. Ez volt az egyetlen úgymond szépséghibája, de mivel az első alkalom volt, elégedett voltam.
A kedves nem kis örömére tettem. Meg kicsit sajátra is.
Előzmény: aliszultan (4394)