Százbolha Creative Commons License 2009.10.11 0 0 101431

Tisztelt EOS 350D (volt)tulajdonosok, topiclakók, ismerőseim, nem ismerőseim és különös tekintettel resolv.conf topictárs.

Kérem, hogy ezt a linket olvassátok el:  resolv.conf utolsó feljelentése

 

Eddig csak csendben kértem, de most én is meguntam valamit.

Mindenkit kérek, hogy próbáljon a fent nevezett nickkel itt vagy máshol a feljelentéseiről beszélgetni.

 

Nem vagyok jó fiú, EOS sem jó fiú, morálisan és fórumrendészetileg is meg/elitélhető a párpeszédünk a tönkrevágott  Obj... topicban.

De a megitélés fent linkelt formáját elutasítom, és lehetőségeim keretein belül védekezni kivánok ellene:

 

Nincs jobb ötletem, minthogy türelmem 1 hetes tartaléka után minden nap és minden ideírt OFF hsz. esetén feljelentést tegyek a moderációs topicban, a szabályzat pontos citálásával.

Kezdetben csak resolv.conf topictárs hsz-eit fogom figyelemmel kisérni.

 

***

 

Ui: 3db 350D-m volt, amelyekről szép emlékeim maradtak,  több mint 1000 hsz-et írtam ebbe a topicba az évek során, ennek fele legalább ON volt. A normális OFF-ok az életünk részei, a fórumok fenntartója, sajnálom, hogy nincs más eszközöm, mint az itteni OFF-ok megszüntetésének elkerülését felajánlani a topictársunk feljelentő szokásainak megváltozása ellenében.

 

Mindenkitől előre is nagy BOCS!!

(Aki fegyvert fog, fegyver által vész el. )