nedus1965 Creative Commons License 2009.10.10 0 0 5976
Köszönetet szeretnék mondani VIC -nevű társunknak , aki tegnap este elküldte a saját gyártmányú track-jét a mai Less Nándor 60-as terepfutásra !!
E nélkül ( a futáson tapasztalt gondok : szalagok eltüntetése , Ellenörző pont hiánya stb.) bizos én is elkavartam volna , mint JB és csapata . Így csupán alig 2 km-errel volt több , amikor kerestük a pontot .
Megismertem személyesen Ezüsthegyi Kabócát ( és később a párját is ). Mivel eddig nem tudtam az ő állapotáról és együtt mentünk elég sok km-ert , utólag is bocsánatát kérem !!!! Nagyon rosszúl éreztem magam utánna . Ha tudom , nem mutagatom Neki , hogy " figyellj , milyen tök jó ez , meg az " !!! Egyébként szuperűl fut !!
Amúgy nagyon kellemes futás volt , a beharangozott rossz idő elmaradt , sőt a végére már túl meleg is lett . És mint a célban kiderűlt , a hibákról nem a szervezők tehettek . A végén már én éreztem kellemetlenűl magam , annyiszor kértek elnézést !
A vége pont 7 óra lett , de hát heti 3 futásból , 70-80 km-ből csak ennyire futja .
Mindenkinek jó pihenést!!!