cafrinka Creative Commons License 2009.10.07 0 0 4571

Sziasztok!

 

Nagyon nagy bajban vagyok!Mondhatni egy tragikus dolog miatt egyedül maradtam.

A nyelvet egyelőre épphogy ismerem(SFI-ben tanulok),jövedelmem nincsen.

Ha,lehet szeretnék ittmaradni Svédországban,végülis lakás,autó itt van,haza nemigen tudnék hová költözni,mindet felszámoltunk azzal,hogy idejöttünk.

Kérlek,segítsetek nekem,adjatok tippekket,hogy húsipari végzettséggel és gyakorlattal,Blekingében Olofström környékén hová induljak munka után?

Ami ötletet eddig kaptam,azt mindet kihasználtam,emailon és levélben küldtem svéd önéletrajzot több céghez.

Minden ötletet elfogadok és megköszönök,legyen az munkával,megélhetéssel,szociális dolgokkal összefüggésben.

Légyszi,tényleg ha tudtok segítsetek,mert szinte teljesen egyedül vagyok,1500 kilométerre mindenkitől,akinek egy kicsit is fontos vagyok.

 

Még annyi jutott eszembe,ha valaki Olofströn környékére szeretne települni,egy 76 négyzetméteres 3 szobás lakásban élek,ami a barátom nevén van,teljesen felszerelt,bútorozott,nagyon szép.Akár,ha valakinek csak egy szobára lenne szüksége,akkor is jelentkezzen.Ha az egész lakás kellene,akkor megoldom,hogy én máshová költözöm,egymagamnak úgyis hatalmas a lakás.

 

Tényleg nem kérnék,ha nem lennék ekkora bajban,talán Ti ,akik ugyanígy távol vagytok a hazátoktól,átérzitek,hogy milyen lehet most nekem teljesen egyedül,minden nélkül.

 

Köszönöm szépen.