landsmann Creative Commons License 2009.10.05 0 0 626

Nos, akkor úgy látom, már nem kell aggódnod. Ugyanazt éreztem én si amit leírtál. Húzódó, égető érzés. De nekem közvetlenül a műtét után. Már első alkalommal, mikor leszálltam az ágyról, össze voltam görnyedve, mint majd 30 év múlva. Rohadtul égett, de aztán percről percre egyre jobban ki tudtam egyenesedni. Fekve, ülve egyáltalán nem éreztem, csak akkor, amikor a székről felálltam, vagy az ágyból kimásztam. AZtán ez az érzés napról napra egyre inkább csökkent és olyan 5-6 nap után szinte teljesen megszűnt. Varratszedéskor (műtét után 10 nappal) már egyáltalán nem éreztem. Én nem mondtam dokinak sem, úgy voltam vele, ez biztos ezzel jár. Szerintem annyi lehetett, hogy a varrat, amivel a hálót rögzítették, lehet hogy egy kicsit szorosabbra lett húzva és kiegyenesedéskor "vágott a madzag". :) MIkor a bal oldali műtétre került a sor, már fel voltam készülve, tudtam mire számíthatok. DE érdekes módon akkor nem volt ilyen. A jobb oldali sérvem nagyobb is volt mint a bal oldali, talán ez is belejátszhatott.

AMúgy maga az égető érzés nekem ott belül a vágásnál érződött.

Előzmény: Danco (624)