Danco Creative Commons License 2009.10.05 0 0 624
Sziasztok!

Ha esetleg valaki hasonló helyzetbe kerülne, infó jelleggel leírom, hogy ne ilyedjen meg.

Annyi történt, hogy a műtét utáni 3 napon, mint azt az előző hsz.-ben leírtam, égni kezdett a herém környéke ha álltam.

Ma reggel még mindig érztem, de sejtettem hogy nagyon nagy baj nem lehet, mert 35,4 fokos vagyok, még hőemelkedésem sincs, sőt lassan kihűlök. :)

Szóval erőt vettem magamon és ahelyett hogy összegörnyedve feküdtem volna, fogtam magam, hanyatt feküdtem a padlón és elkezdtem óvatosan nyújtani a műtéti területet.

Mondanom sem kell, hogy majd be...tam úgy fájt.
De utána láss csodát, 10 percre rá felálltam kimentem a konyhába, tettem vettem 20 percig és nem jött többé vissza az égő fájdalom.

Szerintem csak a háló feszült meg egyre inkább, ahogy egyre könnyebben és többet tudtam mozogni. Most úgy tűnik megtalálta a helyét és bár még egyes pontokon érzem amit korábban, már nem elviselhetetlen és egyből elmúlik ha tovább mozdulok abból a helyzetből.

Tegnap még nagyon meg voltam ijedve, úgyhogy ha valakinek megspórolok egy ilyen napot azzal, hogy leírtam, már megérte.

Üdv!
Dani