Zoli_t5H Creative Commons License 2009.09.15 0 0 17973
Ketelkedsz a tehetsegemben? Egy ujabb fekete pontot kell, hogy bekarcoljak a neved melle! ;-))

Egyebkent kiserleteztem egy darabig a fotozassal es meglepodtem, mert azt gondoltam, hogy termeszetes fenynel jobb lesz fotozni - delelotti orakban egesz szepen esik a feny az udvar egyik pontjan. Meg egy kis mobil-mutermet is osszetakoltam kartondobozbol, a homogen hatter miatt, de ugy lattam, hogy nem sikerult a kello hatast elerni, tul erosek voltak a fenyviszonyok, nem latszott szepen a teglak texturaja. Igy vegul a muhelyben alakitottam ki egy sarkot, ahol megfelelo szogben beallitott mesterseges fenynel fotozom a teglakat, igy egesz turhetoek a kepek. A tavlati tervem az, hogy telen ha lesz egy kis idom, akkor feldobok az otthoni gepemre valami kepszerkeszto programot es kikozmetikazom a kepeket (teljesen kivagom a hatteret es feltoltom mondjuk feketevel), valami olyasmi eredmenyt akarok elerni, mint pl. a gollei katalogusban levo fotok eseteben is lathato.
Apropo katalogus! Tatus, koszonom, megkaptam, nagyon tetszik, de legkozelebb inkabb szemelyesen, vagy megadom a munkahelyi postacimemet (ott kulturaltan kezelik a kuldemenyeket), mert ez az okos falusi postas szepen osszehajtogatta a csomagot es begyurte a postaladamba... nem kicsit voltam zabos, mire kisimitgattam.




Előzmény: b.fredy (17968)