Maflo Creative Commons License 2009.09.12 0 0 2498
Hello matador11.

Szóval, én a jelq 1 és 2-es technikát használom felváltva. Naponta elég egyszer csinálni szerintem, mert kell a 24 óra regenerációs idő.
Hetente 1-2 napot ki lehet hagyni pihenés képpen, de ha minden nap csinálod, akkor se fog leesni a szerszám... én a 3. héten minden nap csináltam és nem volt semmi gondom.
Így csináltam:

1. hét (600):
200 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra
200 jelq1

2-3. hét (800):
200 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra
200 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra

4. hét (1000): (itt egy kicsit lazsáltam, mert sportolás után francnak van kedve és ereje farkat nyújtani)
300 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra
300 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra

Jelq1: http://jelq.fw.hu/jelq1.gif
Jelq2: http://jelq.fw.hu/jelq2.gif

Annyi a lényeg, hogy ne vidd túlzásba! Én a 4. héten csináltam egy nap 2000-et, de másnap már nem esett jól a nyújtás. Amúgy nekem a farkam tövében lévő inon kívül semmi se fájt, soha. Se elszineződés, se érzéketlenedés, se piros pöttyösödés a makkon, semmi sem volt. Talán az megemlitendő, hogy amikor egy nap 2x csinálom, vagy nem hagyok elég időt 2 nyújtás közt, akkor a nyújtás elején olyan mintha 1000 kis tüvel szurkálnák kicsit, de elenyésző kellemetlenség és 1 perc alatt elmulik. Gondolom ekkor szakadnak fel az elözö nyujtáskor már felszakitott és begyogyulni nem tudott szövetek. Szoval 24 óra kell 2 nyújtás között, de nem kötelező.
Amúgy a farktőben érzett in fájdalommal úgy vagyok, hogy had fájjon, mert attól és akkor nyúlik, mármint ugy érzem, de azért olyan nagyon nem kell, hogy fájjon... nem hiányzik a sérülés.
Bemelegitést én ugy csinálom, ahogy itt a forumban már valaki leirta, hogy pohárba melegvizet töltök, de vigyázz, h ne forrót, aztán belelogatom, vagyis hát inkább "ráhuzom" a farkamra.
Itt vannak az eredményeim:
0. hét a kezdőméretem (lankadt/merev/merevkerület) A méretek cm-ben értendőek! :D
0. hét: 8,5/13,8/13,5
1. hét: 8,9/14,1/14,0
2. hét: 9,4/14,4/13,9
3. hét: 9,8/14,6/14,0
4. hét: 9,8/14,8/14,2

A méréseket a "hivatalos mérés szerint mértem, szal a kerületet a farkam közepén szabócentivel, a lankadt méretből csak a láthatót mértem szintén szabócentivel, mig a merev méretet vizszintesen (talajjal párhuzalos) álló farkamon mértem vonalzót csontig benyomva.
Egyik barátom is velem párhuzamosan csinálja és ő is hasonló növekedésről számolt be, szóval biztosan működk. Néha csodálkozunk is, hogy milyen hatékonysággal és hogy ez valami csoda, mert sose honaoltuk volna, hogy nagyobb is lehet valaha a farkunk! :)

A súlyos nyújtásra visszatérve, nem hinném, hogy túlságosan jót tenne, mivel a makk el van szoritva így az vérhiánnyal küszködik, ami nem jo, emellett ahol rákötöd ott érzéketlen lesz a farkad, ami a makk tövében eléggé hátrányos mivel az orgazmus elsődleges kiváltója a makk tövének stimulálása. És kb 3-4 nap után sztem ugy fog fájni, hogy kurvára semmi kedved nem lesz tovább csinálni.

A vákumos edzések az esztelen szétpumpálás, elszineződés, fájdalom, fék elszakadása és ilyesmik miatt nálam alapból kizártak. Arról nem is beszélve, hogy a pumpálás a farkad tövében lévő inakat nem edzik és nem nyujtják, csak a "barlangos testeket" szaggatják szét, amik aztán begyógyulnak és igy nem a "benned levő péniszt" huzod ki, mint jelq-nál vagy súlyos edzésnél, hanem csak a szöveteket szaggatod.

Jelqnál a barlangos test tágitást és a tartó inak nyujtását is végzed, szal szeintem ez a legjobb módszer.
Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Remélem, hogy tudtam segíteni és ha bármilyen kérdésed van, csak kérdezz nyugodtan!
Üdv: Maflo
Előzmény: matador11 (2495)