J1ellenor Creative Commons License 2009.09.08 0 0 5577
Sziasztok. Köszönöm lacivill,teljesen igazad van,csak a sorok hosszúsága miatt irtam így,és sajnos helytelenül.(mintha azt irtam volna hogy ipari csapágy,mert ugye olyan nincs,picit hosszabban definiáljuk) kspacey köszi!Ez az egyik,amit néztem a másik az allergiagyilkolós miele!.tunderlala-3. Annyira nincs is sok szőnyeg,két szoba a családi házban,(allergiás révén még mindig sok,ez igaz)bár tervbe van véve,a likvidálásuk. a gond az,hogy Bpesten dolgozom,lakom,és mozgolódok hétköznap,egy 55nm es panelban(albérlet) itt már csak parketta van.. Viszont miskolcra járok haza hétvégente.A pesti kuckóm már 85%-ban allergén mentes,de mivel nem rég vagyok túl a felujításon,ezért még nem 100%(ami nem is biztos,hogy lesz is).A párnák,ágyneműk,már lecserélve. A légtisztitók már 1 éve működnek otthon,a daikint hurcolászom hetente magammal. Szóval akkor mit is vegyek??:) jó a miele mint már irtam,és dobogós a porszivók között, de az 5 évet is mérlegelni kéne a dysonnál nem? (mármint garira gondoltam,ami nem egy hátrány manapság)Ami inkáb ellene szól,hogy pici. Na meg a karcher.. azt meg használtam,(mint márkát, nem pont porszivót)és bitang strapabiró gépekként ismertem meg őket. sokszor előforult,hogy vittem magammal a porszivót,mert a másik megállt. az azt jelenti,hogy kb 200nm-t takaritott ki 1 nap alatt,ezek az olcsóbb gépek kilőve,mert tapasztalat,hogy max egy év akárhogy is vigyázok rá(siemens,daewoo,a rakéták közül 2,samsung 2,és sajna volt közte 2 kölcsön készülék is ami miatt vehettem másikat az illetőnek(nem kérte,csak igy tartottam korrektnek,ő adta,én kinyirtam.) ez 4 év termése.. szóval:) nagy portárolója legyen, birja akár az 1 órás folyamatos üzemelést is,anélkül,hogy szét kéne szednem takaritani,vagy leállni,mert haldoklik a melegtöl. ipari gépek,csak bizonyos fokig jöhetnek szóba,mert szülők is használnák,ők meg 20 liter vizzel nem feltétlenül akarják cibálni órákat(mármint ha vizesre gondolok),és a mérete sem teszi lehetővé,hogy akár hetente sétáltassam oda vissza. ők ugye nem allergiásak,csak én,igy vihetném magammal,hétvégén meg hozhatnám vissza.. Tudom,nehéz eset vagyok.. ja! normál méreű legyen ne legyen se túl kicsi,sem nagy. Néha az öcsém is használná,ő meg a kávéspoharat is megetetné szerencsétlennel,ha be bírná szívni.. Nem akarjuk folyamatosan szervizelni,de ezért fizetek is,csak jó gép legyen.Köszi mindenkinek!! (ui tegnap amig a hozzászólásokat olvastam reggeltöl,2 szer jött rám a porszivózhatnék ami 150nm kb):)