gyongyp Creative Commons License 2009.09.07 0 0 13175
Annyira azért ne vedd szó szerint amit írtam, ne olyan szitut képzelj el hogy három magas fekete hosszú hajú testőrnő jön felém kíváncsian én meg fejvesztve elmenekülök előlük :-D
Arról nem is beszélve hogy nem Ria Ria Hungária pólóban szoktam lófrálni, rámnézésre lehetek akár angol, német, lengyel stb...

A videó végén látszik hogy megindul felém egy újatlan pólós fazon, de akkor még nem vettem őt észre, csak amikor közvetlen mögém ált és nézte hogy mit csinálok, egy szót sem szólt. Ekkor hajtottam lefelé a kamerát és úgy csináltam mintha nem is kameráznék hanem elkeztem bütykülni a kamera menüit. A fickó elment, de ekkor egy fiú és egy lány állt mögém és nézték hogy mit csinálok. Az újatlan pólós fickó visszajött, nyakában egy zöld kistáskával, elém ált és felém fordította a táskát. Talán a táskában kis kamera volt és felvett engem, legalábbis én erre gondoltam. Szóval állok a kamerával és nyomkodom a gombokat, hárman körbevesznek és néznek szótlanul... Te ilyenkor mit csinálnál, megkérdeznéd hogy hogy hívják azt a lányt ott az erkélyen, aki rázza a seggét? :D

Szépen elsétáltam, de kellemetlen volt nagyon mert úgy éreztem olyat vettem fel amit nem kéne. Sajnos a videó nem adja vissza, nagyon sötét is lett, de azért nagy élmény volt...

Egyébként nem sok embert láttam este kamerázni - konkrétan egyet sem, talán azért voltam zavarban, ha más is videózgat és látom hogy hagyják akkor nem izgatom magam...
Előzmény: szervezkedő (13174)