franzstadti jassz Creative Commons License 2009.09.01 0 0 6809

en sem akartam veled levelezni csupan nem akartam offolni a topikot..

hat persze kedves agymosott allampolgartarsam..nezeteim nacik mert nem olyanok mint a tied,egyertelmu.

sot igazabol mar fegyverekre gyujtok hogy a dunaba lojek embereket...denagy barom vagy te.

ha neked egy hozzaszolasbol kiderul naci eszmem akkor holnap bortonbe fogsz zaratni mert elmondom a privat velemenyem dolgokrol ami epp neked nem tetszik..latod errol szol most ez az orszag es pontosan neked van kitalava..aztan amikor mar eszkozkent sem kellesz nekik te leszel a kovetkezo naci..fotelertelmisegi.

a kep kiragadott a sok kozul..akarsz szurkoloktol Szechenyi idezeteket?akarsz szurkoloktol tarsadalomkritikat?akarsz szurkolokto latni oszinte oromot es rajongast?ugyanilyen fotokkal demonstralom neked kiegyensulyozatlan es elvakult velemenyed iranyomba..fenykepek tekinteteben te ezt tudod felmutatni es pedig melleteszek neked szaz masikat..

(ja..amugy kiegyensulyozot liberaliskent remelem annak a kiirasnak a kepet is olvasod amit a magyarbarat romanok uzentek az osszes magyarnak..neked is.ja tudom..ok meg a roman nacik..csak azt nem ertem ha mind nacik vagyunk akkor miert nem fogunk ossze mi nacik romanok magyarok szlovakok a nem naci lem szimpatizans elhatarolodok ellen?pedig de jo kis topikhozzaszolasaid lennenek a temaban,nem?

 

visszaterve a romagyilkossagokra...

oszinten kerdezem toled..es bocs hogy nem olvasom vissza osszas hszedet..szerinted elfogtak a negy gyilkost es minden ugy tortent ahogy az irva vagyon?naci magyarok csak szimplan vilagnezeti kerdes miatt feltucat embert lemeszaroltak?az ok ennyi es nem mas, a bunosok ok es nem mas..igy van?

Előzmény: tőr (6802)