Bszandra Creative Commons License 2009.08.15 0 0 56071

Szia!

 

Nem hiszem, mert csak velem arénázik. A dokinál is viszonylag nyugodt, általában az én parám ragad át rá is, vagy ha pl. otthon apa kefélgeti a szőrét, akkor is nyugton marad.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy rajtam kívül mindenkinek hagyja magát, ha a kezdeti bolondozás után lenyugszik.

 

Kérdeztem a kozmetikában a lányoktól is, hogy hogyan viselte, mert aggódtam, hogy hisztizni fog, ha nem vagyok ott, és meg is adtam a számom, hogyha bármi van, utolérjenek.

A kiscsaj, aki szárította, azt mondta, hogy a szárítást is jól bírta, csak az elején vette játékosra a figurát, de az meg megint az én saram, mert ha hajat szárítok, jön Lufi és meg akarja enni a levegőt...Én meg hagyom, sőt... :)

 

Végül is nem volt egy nagy összeg, amit otthagytam, és nem is azt bánom, hanem azt, hogy nem csinálták meg rendesen. Vagy ha pl. nem mertek/tudtak sokat vágni a körméből, akkor szólhattak volna, hogy pl. ezért vagy azért nem mertek/tudtak többet vágni.

De arra, hogy az orr-redőjét, meg a fülét pl. miért nem takarították ki, máig nem jöttem rá.

 

Dominó hogy van? Mennyivan még vissza? Talán napok... Szorítok nektek, és remélem, ismét gyarapodtok!

Előzmény: Maomopsz (56068)