pauluszani Creative Commons License 2009.08.05 0 0 607
Szia!
Igaz, hogy rég írtál, de nekem ugyanez a probléma jött elő. Hol jó volt a gép, szépen írta a betűket, hol pedig széthúzva. Így próbálgattam, hogy mikor van kedve dolgozni. Az alapprogramokat mindig szépen csinálta, azzal nem volt gond.
Múlt héten már elvittem szervízbe (gatanciához a blokkot sehol sem találtam már meg), egy maszekhoz. Úgy gondoltam, hogy ha felviszem Pestre (vidéki révén), aztán meg újra megyek érte ez pénzben és időben is ugyanannyi, mintha elvinném maszekba. A szerelő egy hétig ült rajta, azt mondta, majdnem feladta már. De: megtalálta a hibát. Van egy szinkronmotor benne, amit gyárilag nem volt jól meghúzva. Aztán egy millimétert is elcsúszott akár, ha úgy raktam arrébb, és ha olyan hőmérséklet volt benn. Ezt most jól meghúzta és gyönyörűen varr mindent, még azt a fránya slingelt kört is. Azt eddig még sohasem tudta megcsinálni. A szerelő Szentendrén van, barátnő ajánlotta, de ezentúl tuti, hogy hozzá viszem, ha baj van. Egyébként mindenféle gépet javít: csipkeverőt, iparit, stb...
A neve: Rácz Gábor. Telefonszám: 06-20-9860-786, Bátran ajánlom!! Anna