Feriba51 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 17073
Helló Nabiti!

Nem értem!!!! Nekem működött viz nélkül is. Alig várom, hogy megvirradjon és megint odateszek egy töltést, de most vizzel.
Mi lehet a gond???? Nekem réz üstöm van, picit kifele púposodik az alja - neked rozsdaálló és befele púposodik. Nekem almacefre klasszikus erjesztés - neked bizonyosan pektinbontós. Ilyet még nem láttam, de valami homogén folyós pasztára gondolok a leirtak után. Én az almához darálás után teszek 20 %-nyi vizet, egy kis cukrot, a főzésnél még 10 %-nyi vizet. Tehát körülbelül 30% vizet teszek az almához higitásként. Ez a leégés és a könnyebb párolgás miatt szoktuk az almánál használni.
Szóval keresd az eltéréseket, mert nem tudom elképzelni, hogyan működik egyik helyen és miért nem másutt?????????
A hűtőcsöved átmérője mennyi???? Nem a fűtéssel lehet a baj???? Nálam kb. 25 percenként folyik le egy liter, nálad?????
Azt mondod van kilyuggatott lemezed. Feltöltötted vizzel a cefre betöltése előtt???? Nagyon fontos!

Az üstépités praktikus ötleteit nem lehet összegyüjteni, hisz, amint látod egyik ötlet jó itt, nem jó ott. Egyikünk esküszik az egyik tippre mások a másikra.
Ne add fel, jó nedűt!!!!
Előzmény: nabiti (17071)