Tilia Creative Commons License 2009.07.31 0 0 1228

Szia!

 

Én is 100-as TSH-nál kaptam meg az L-Thyroxin-t, és 25-el kezdtem, 100-ig kellett felmennem, kb. 2 hetente kellett volna váltani, de én baromi rosszul voltam, így állandóan maradtam a kevesebbnél. Talán 2 hónap is volt, mire elértem 100-ig. Aztán is nagyon rosszul voltam, még vagy fél évig. Kiderült, hogy a 100 sok, így visszavették 75-re, amitől majdnem olyan jól lettem, mint régen. Ki is derült, hogy az meg kevés.

 

Nekem kellett szednem mellette Betaloc-ot, de azzal együtt 3 hónapig használhatatlan voltam, mert az egész rettenetesen megterhelte a szívemet. A kardiológián is jártam, de kimutatták, hogy szívügyileg semmi bajom. (De azért az első emeletre csak többszöri megállással tudtam felmenni.)

 

Ha úgy érzed, hogy bezavar a szívednél, menj vissza a dokihoz, és mondd meg neki, hogy lehetőség szerint lassítsatok.

 

Mivel csak havonta egyszer hajlandók vért venni, előbb fogod érezni, ha gáz van, mint ahogy látszana az rtékeken, mert nekem már akkor "szívbajom" volt, amikor a TSH még 6 körüli volt (vagyis még nem normális).

 

A szívpanaszok mellett más gondom is volt, de az olyan női dolog, nem tudom érint-e téged...

Előzmény: maestus (1222)