annami79 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 24956

Sziasztok!!!!

 

Köszönöm szépen a válaszokat örömmel tudatom veletek hogy 393 nap elteltével végre megjött!!!

Amy

A kérdésedre válaszolva októberben lesz 1 éve hogy szedem a meforal 850 mg egy ideig 2*1 majd 3*1.

Végül is igaza volt a dokinak mert 5 napig szedtem a Norculutot és 3 napra rá megjött.De 393 nap pihi után nem csodálkozok!!!A nödoki azt mondta az egyik müködik de a másik lustácska.

Gonolkodok rajta, hogy most még hagyom a costilbegyte és megnézem, hogy esetleg most nem-e jönne meg magától!

Bubus!!

Sajnos  spontán mensim nem volt mióta szedem a metet!Én is azon gondolkodok, hogy kellene időt hagyni még a hormonok miatt!Meg azon is rágodok sokat, hogy egyáltalán jó-e nekem a meforal.Csak azért mert a nődoki kérdezte, hogy minden rendbe-e van a gyógyszerrel én mondtamigen csak állandóan felpuffadok.Erre mondta Ő hogy lehet nem is szivodik fel rendesen a gyógyszer.Szóval szerintem augusztusba megyek az endokrinologushoz és akkor beszélek vele, hogy nézzünk egy hormonlabort.Tudom, hogy türelem játék ez az egész sajnos csak néha az ember már teljesen elkeseredik!!!

Youlcsi!

Nemtudom menyire normális az hogy nemnagyon vérzel én azért vérzek mondjuk nekem ez az első nap még csak.

ljucy!!

Ne keseredj el!!!Sokan vagyunk amint látod és még az a szerencse, hogy itt vagyunk egymásnak és kihúzzuk a gödörböl a másikat!!!Szóval fogd meg a kezünk és húzunk!!!Sajnos nagyon nehéz tényleg!A pároddal minden rendben van????Voltatok orvossal vele??Probálj meg ne ezen stresselni mert szerintem nekünk ez is a baj!Mivel nem jön össze és állandoan ezen van a gondolatunk.Hány éves vagy???

Egyébként én is már ott tartok hogy feladjam az egészet de mindig van egy visszahúzó erő az itteni lányok akiknek sikerült!Amikor olvasgatom őket akkor mindig azt mondom, hogy ők is küzdöttek érte és sikerült akkor nekünk is sikerülnie kell!!Legalább is reménykedem!!

Hát ez jó hosszúra sikerült!Bocsi

Jó éjszakát mindenkinek

Puszi