Hangszoros Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5112
Nem tudom hová tünhetett tegnap a leveled, de most elovastam
Engem is meglep hogy nem kiváncsiak rám, az elérhetőségeim változatlanok (cim, telefon)
A soproni szanatoriumnak volt egy negativumja (igaz az én hibám ) Leszokott dohányosként mentem le, és visszaszokotként jöttem vissza. A dohányzó udvar sarkon voltak a jó fejek, és korpa közé a disznó
Na de vissza a rovat témához:Tegnap bezsákoltam egy Zepter LMG 310-es akkus porszivót. Igényes jó tapintású tartós darab - kivéve a teleszkopos darab kromozását. - A 139euros árba beleférhetne, Valami jobb darab, mondjuk rozsdamentes. Természetesen (jó fajta Panasonic) az akku halot. 4cella támadt egyelöre fel. Le fogom cserélni, másfajtára, mert a lúgost olcsó tőltővel nem lehet hosszabb távon használni. Igaz hogy a savasnak kisebb a ciklusszáma, de fillérekért lehet tőltöt barkácsolni hozzá,
Na közben megfejtödött a Dyson, miért nem hozza magát, és miben voltak elsök a világon : az első porzsáknélkülit csinálták. Úgy tünik egy idom hiányzik a portartályából. A honlapjukon levő kép alapján. Mehetek kajtatni valahol egyet megnézni. A végén még megszerettem.
Irta valaki hogy a madaras Tescóba 60-ért látott. El nem tudtam képzelni hogy az hol van. Egyik cimbim mondta hogy internetes szleng az Auschenre. Egy másik irkába meg azt olvastam hogy hiányosan -szivócső, de vajon csak az eleje?- 32ért van egy. Talán meg kellenne venni .
Megyek nézzem hogy takaritógépes rovat vann-e. Abból is vagy 10darabom szét van dobálva, meg egy rakás tartozék, szivattyú, stb
Előzmény: Hangszoros (5107)