Hangszoros Creative Commons License 2009.07.13 0 0 5107
Pontositanám a mutatványt.
Nem ösjtes kezelés, hanem beültetés. Kifúrták a derekamnál a csontot, vettek csontvelöt, elvitték valahová, ahol kézimunkával elkülönitették az őssejteket ( erre késő estig vártunk), előkészitették, és berakták az elhalt szivizomra. valahogy gondolom odaragasztották
Olyan profik voltak, hogy még a helyét se éreztem a furkálásnak Este fürdésnél leesett, ázott a kötés. ( vártuk az ösejtjeinket) igy tudtam kitapogatni a pontos helyét. Ismeröseim közt van egy szólás ha valami öröm van, vagy valami jó "Segget a földhöz" Maximálisan ezt tudom mondani
Szinte erőszakkal leküldtek Sopronba szanatoriumba . 3hétre. Az egy csúcs hely. Minden szempontból. Különböző nyavalyáknak megfelelően vagy 10féle (epés, cukros stb.) menü volt. Én mindig kaptam mindenfélét pluszban -nem szabályos!- a 3hét alatt egyszer se volt rossz kaja. Fel nem tudom fogni hogy egy só meg mindenfélementes kaját hogy lehet jóizüre megcsinálni 2ágyas szobák, saját fürdőszobával, erkéllyel az egész egy arborétumba, ősparkban. -mókusok, feketék is voltak majd bejöttek az erkélyen Biztos érzed a leirtakból hogy nagyon meg voltam mindennel elégedve
Már megint, még mindig csecsemő vagyok a nettel, mert láttam valahol mikor ezt kezdtem irni valami irásod, válaszod Nem tudom megtalálni. "Ugy tudtam csak Kölnbe, Kinába csinálnak iilyet" mondat volt benne . nem tudtam elolvasni mert elcsiribáztam
Előzmény: tunderlala-3 (5104)