Hangszoros Creative Commons License 2009.07.10 0 0 5077
Az egyik: Deawo RCC 2508BR Elönyére hogy ha jól tele van is még sziv, de a szivacs alapú előszüröje rendesen fogyasztja a levegöt mire letisztul. Kiváncsi vagyok hogy a mütétre váró Deawoba (RCC 9508HR) is 1200-es motor van-e?.Ezen is hatalmas 1800Watt virit Ezt itthol nem forgalmazták. A gégecső végén a vezérlő, anélkül nem is meggy. Természetesen semmi sem csereszabatos a másikkal.
A másik egy extra kinézetü Dyson DCO2-es. Valamiben az első volt a világon honlapjuk szerint. Miután megpatkoltam a gégecsőve végét fémcsővel, tettem bele két gömbkereket, a kicsi gyári helyet, már majdnem jól használható. Még a nagykeréknél kell matatni hogy frankó leggyen. Túl alacsony nem tetszik hogy szönyegszélnél akadozik. Nagyon érzi ha tele van a Hepa.Naggyon jó a tömitetsége, a kerekeknél egyébb illesztéseknél, nincs por. Bezzeg a Deawo! Egész teste tiszta por bevetés után
Na ennek az első Hepáját lehet fújkálni. Visszont nagyon hatásos, mert a másdikat ritkán kell. Tegnap néztem a honlapjukat. Pozitiv, hogy mindent lehet kapni hozzá. Akkár antibakteriális Hepát is. Valószinü hogy kórházi alkalmazásra
Kiváncsi vagyok hogy egy 1100-as Luxról mi lesz a véleményem.