Hangszoros Creative Commons License 2009.07.09 0 0 5071
Fél évig nem neteztem, úgyhogy újra csecsemő vagyok nethasználatban, de nem a porszivóügyekben
Azóta tovább mélyült bennem néhány újabb darab kiprobálása következtébe, hogy nincs jó porszivó. Talán a központi porszivó az egyetlen megoldás. Ezt még nem probáltam
Vagyis vagy fusizik magának az ember, vagy nem lessz normális darabja
A mai modern csodákkal még azt se lehet megcsinálni hogy a fujó csőbe bedug egy plusz csövet és kihajitja a másik végét az ablakon. Ez a tuti hepaszürő! Amit néhány bevetés után hülyére kell kompressorral fújkálni, hogy a szivóhatás maradjon
Jó,jó kicsit macera a csöveket kerülgetni, de hatásos.
Két modern csodát használok 7-8 hónapja, Háromszor annyi port nyeltem a szürök tisztogatása folytán, mint elötte
A 80-as évektől igy müködött az NDK iparinak mondott -tényleg az mert most is meggy kicsit hangos az elöregedett gumi szilentek miatt, és még csak egyszer csapágyaztam.
Volt rá esett hogy 2napig ment egyfolytában kikapcsolás nélkül, nem meleg ! langyos volt.
Fel vadászom az udvaron, (mikor kiraktam jó volt) És generál egy két tesójával eggyütt
Azon is külön esszem a kefét hogy a gégecsővek, fejek még véletlenül se passzolnak azonos gyártónál se egymással. Van vagy 40 fajta gégecsövem, mégis átalakitott kelett berhelnem, a boldogsághoz
Azon nem is csodálkozom hogy hatalmas betükkel 1800Wattos Deawoba, 1200 es motor van 1000Wattos max áramfelvételel
Lehet hogy kellenne valami mit mivel hogyan miért rovatot (divatosan mondva topicot) csinálni?
Azzal kezdeném hogy néhány modell alkalmas a forgásirányváltásra, mert nem kell félni hogy lelazul a rotor, és megmarja a müanyagházat (szegény Deawo ezért hangoskodott). Igy hatásos öntisztulást lehetne elérni egyszeri beruházással (egy kapcsoló plusz munka)
Hozzáértök mondják hogy bunkóság hosszú topicot irni... Jól belehúztam
Üdv mindenkinek Androvics László