Timike74 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 23984
Jó reggelt Hétalvó Topiknépség:-)))


Hát a tegnap estém "jól" alakult, Mamát bevittem a kórházba, mert a balfék családja
( férjem nagyanyja egyébként ) nem tud vele mit kezdeni, meg kellene itatni, etetni,
gyógyszert odaadni és kész. Egyébként önjáró, ha bent van eszik, iszik rendesen, csak elé kell tenni! ( 83 éves )
Szegényem este 8 kor húztam vontam a kórházba, így 10 órára értem haza, elég erős fejfájással.
Ma szabadságon vagyok, de a kórházba kezdem a napot a Mamánál.
( a mi osztályunkon van, így azért könnyebb)

A vérzésem tegnap este "eltűnt", ma reggelre előjött, de szerintem csak délelőtt fog tartani és befejezi ezt a ciklust. Nekem most ez a megérzésem.
Jövő héten szerda, csütörtök éjszakás leszek, akkor mikor mérjek hőt?
Hülye kérdés, de nekem úgy logikus, hogy délután, amikor felkelek, mert nekem az az ébredés:DDD
A gyógyszerrel is így gondban leszek, de megoldom, mert ügyes vagyok:-)))
Szerdán napközben beveszem, ahogy szoktam. De egész éjjel fent vagyok, így kell majd ennem, ahhoz megint be kell vennem a metet. De reggel, mielőtt lefekszek, megreggelizek, beveszem és alszok. Délután, mikor felkelek, megebédelek és megint beveszem. Vagy, hogyan is??? Tök meg vagyok tőle keveredve, de ahogy végiggondolom jó lesz ez így. Vagy van más tippetek?
Így az első nap ( szerda ) biztos, hogy nem 3x1000 met lesz, hanem több, de aki éjjel legény, az nappal alszik:DDDD
NAgy dilemmám van, mi?.:-)))))

Tri-Regol téma:
16 évesen nekem is ezt írták fel, de kb. 1,5 évig szedtem. Akkor ez volt a sláger.
Utána évekig semmit sem szedtem, csak amikor pár éve kitalálták, hogy a Diane rendbe tesz ( amit már tudok, hogy perzse-persze, de mennyire...) akkor 1,5 évig kísérleteztem vele, mert olyan migrénes fejfájásom volt tőle, hogy ihajjjjj.
De kellett annyi idő, mire rájöttünk, hogy mitől is fáj a fejem. Voltam fejfájás ambulancián, agy CT-n, minden hol.
A Tesóm is PCO-s, csak ő nem olyan "súlyos" eset, mint én, ő sosem szedett fogigátlót, csak most kb. 2 éve Cypromixet ( Diane új verziója ), mert ő ragyásabb, mint én.
Nem tudom van-e összefüggés a PCO és a Tri-Regol között, de azt gondolom, nekem már mind1 is, hiszen a jelen állapotomon ez nem változtat, de hátha jól jön a topik közvéleménykutató eredményei közé.

Hőm a helyén, szépen, lent.:DDD

Obs!
Mi minden évben fúrunk, faragunk, festünk, ablakot cserélünk:-)))
Ismerős történet. A lakást puccba vágtuk, hát vettünk egy házat és azzal is" Jisoráz gyevácská..:":DDDDDD
Egyébként merre van a hőgörbéd?.:-)))))))

KAréva!
Neked azért azzal számolni kell, hogy duplán vannak a bébik odabent, egy szimpla terhességi súlygyarapodással nem igen lehet összevetni, szerintem.
Én nem tartom túl soknak az adott idő alatt felszedett kilóidat! És még csak eztán jön az igazi gyarapodás, de hogy fekvésre vagy ítélve, hajlamosabb az ember nasizni, csak figyelni kell, mikor mit eszel!
Jön a gyümölcs szezon, itt sem mindegy mikor eszel és mit:-))))