adamsky Creative Commons License 2009.06.18 0 0 3573
Azért érdekesek egyes hozzászolások.

Én kijelentem hogy nem voltam Mávos soha és nem is okozott még kárt nekem senki. Kárt okoztak mikor a sutyok feltörték a kocsit, de hiába a tettenérés elengedték öket:D


Na ami szurja a szemem, és ahogy láttom sok ember ezt nem veszi észre

" sok embernek van kocsija és volt már régota. Valamelyik töketlen kitalálta legyen kötelező ami elméletbe jol hangzik, de a köcsög magyar biztositok miatt (ebbe mindegyik beletartozik), ez itt nem müködik.

Nézzük az én példámat
mikor megvettem a kocsit és én is elmentem biztositást kötni, hááát olyan szorások voltak hogy csak na. Negyedévre az egyiknél 8 ezret kellett volna fizetni a másiknál meg 30 ezret.
Azért ez nem mindegy, azt a különbségt inkább a családomra költöm azért egy évben majd 90 ezer forint. Ennyit a megbizhatoktol

tehát elkezdtek alakulni a biztositok, Jöttek az ismerösök, jöttek az ilyen egyesületek, és a magyar elment megnézni akár a Netrisken vagy bárhol, hogy hogyan tudja csökkenteni ezt a KÖTELEZŐ ADÓT, mert ezt annak lehet felfogni
Van aki a Mávot választotta, van aki a másikat, ez most tökmindegy, de biztos vagyok benne, hogy aki a MÁVOt választotta az emberek nagy része nem azért ment oda mert tudta hogy lelépnek a pénzével, hanem azért mert azt hitte hogy olcson megussza, tetejébe beazonositotta a MÁV-al

Ami itt pofátlan az nem más, hogy a PSZÁF valamint a többi szervezett hagyta ezt a lufit kipukkanni, és szarba hagyta az autosokat, mostmeg mossa a kezeit

ha mondjuk én MÁV-os lennék vagy bármi és mondjuk engem beperelnének mert az én biztositom, akinek fizetek rendesen határidőre baszik fizetni, azért érdekes esetnek tünik.

Befizettem a kötelezőt?? Igen
Határidőre?? Igen
Ergo a biztositomnak fizetni kell?? Igen

Akkor miért engem perelnek be, mikor én a biztositást megkötöttem??

Egy biztositocégnél addig vagy jo kuncsaft mig fizetsz, mikor nekik kell fizetni akkor csesznek rád.
Anno betörtek hozzánk, volt biztositásunk és mégis csesztek fizetni, pedig egy 'jóhirű biztositó' Mindent kitaláltak hogy ne kelljen kifizetni azt amire szolt a biztositás. De a köv honapba felszolitottak hogy ugyanmár az e honapit még nem fizettem be:D

Sajnálom azokat akiknek egy Mávos nekiment, de azokat is akik fizették a Mávos biztositást nem tudván arrol hogy Lufi effektus van.

Itt a PSZÁF-ot a Mabiszt és azokat kellene perelni aki ezt a kötelező szart kitalálták

De itt egyszerübb a kis embert szopatni ebbe a nyamvadt országba