Roadtrain Creative Commons License 2009.06.05 0 0 30845

Leírok egy rövid történetet ami sajnos igaz.

Egy cégnek fuvarozott Józsika volt neki 2 teherautó az egyiket ő vitte a másikon alkalmazott volt.Az alkalmazott egyszer gondolt egy merészet és vett egy teherautót.Természetesen előbb felmondott Józsikánál.Aztán mikor megvette a teherautót elment szépen ahoz a céghez ahol Józsika szállított (mivel tudta az árakat így nem volt nehéz alá menni)Adott egy árajánlatot az eredeti fuvardíj több mint feléért(pontosan 60%-al kevesebb díjért)!!!Természetesen a volt alkalmazott kapta meg a fuvarokat.Mivel nem tegnap kezdtem én sem a szakmát,könnyen kilehetett számolni,hogy azért a pénzért már nem éri meg szállítani.

Nos így lehet elbaszni egy normális  furdíjjat és nem ez az első eset ami a környezetembe történik.Érdekesség kedvéért az eredeti fuvardíj amiért Józsika szállított az egy olyan ár volt ami szerintem normális ár,fent tudta tartani az autókat,családnak még kajára is jutott.Meg gazdagodni pedig ebből sem lehet,de ezt jól tudják a fuvarozó kollégák.Vgayis csak annak aki közel van a tűzhőz és nem több kézen megy át a fuvarmegbízás.

Előzmény: Roadtrain (30844)