Törölt nick Creative Commons License 2009.06.01 0 0 17316
Bizonyára igazad van,keveset tudok és Ti keveset tudtok rólam. Azt amit velem tettek a tanúk (azokat a borzalmakat)csak érintőlegesen vázoltam.A valóság még drámaibb volt. Egy híres ujságírónő szinte letérdelt és igért fűt,fát ,hogy engedjem leadni a sztorit. De akkor én már meglettem veretve és tudtam hogy nemtréfálnak. Egyébként amikor cső látásom lett,mert megakadt egy vérrög a fejemben ,eldöntöttem megölök egy pár tanút.180cm vagyok és 127kiló és akkor bútorszállító voltam. Tehát nemegészen a háj nyomott rajtam. Pár tucat tanú elköltözött bp-re.Később perben akarták érvényesíteni a költségeiket albérlet stb. És még utánna is szaftosodott az ügy. Szándékosan provokáltak,de az ártatlan családtagjaimat is. Én igazán mélyen beleástam magam a dolgokba. Aztán jöttek a fenyegetések és nem csak fizikailag. Mint írtam már magas szinten vannak befolyásaik. ( A pénznek nincs szaga) És akkor szögezzük le konkrétan én akkor pontosan tudtam,napra lebontva hogy nem csak válások,családszakadások stb vannak,hanem konkrét halál esetek öngyilkosságok is. Porokkal kezelt könyv lapok,ottfelszolgált teák üdítők (megpreparálása).Tehát bemegy egy "normális" ember közéjük,s amikor kijön , földön túli boldogsággal van eltöltve. Ugye írtam pár furcsa dolgot ami új?
Előzmény: Nemo (17299)