Rozi2 Creative Commons License 2009.05.26 0 0 8054

Igen, az a része komoly annak, amit írtam, hogy mi tényleg így csináltuk. De nyilván jöttek már haza az egyiptomi nyárból olyanok is élve, akik nem védekeztek ennyire. :-)). Mi főleg a gyerekek miatt vigyáztunk, ez valószínűleg az egyik véglet, meg úgy indultunk, hogy megvettük a kapható legnagyobb faktorszámú fényvédőt, így végül soha nem fogom megtudni, leégtünk volna-e gyengébb mellett, vagy nem. De az tény, hogy egész nap a szabadban voltunk, és muszáj volt napközben, még délidőben is sűrűn meg-megmártózni, hogy lehűljünk. A pólószabású fürdőruha-felső pedig nagyon praktikus az úszáshoz, sznorizáshoz, mert alig marad felület, amire napkrém kell. A gyerekek meg a kenekedést nagyon utálják!  A pihenéshez meg utána le lehet venni, ha már a napernyő alatt vagy. Én tudom ajánlani, mert nagyon praktikus.

Láttunk szép számmal leégett felnőtteket és gyerekeket is, még húsig foszló, sebesre égett vállakat is, ez utóbbi már nyilván valami extrém nemtörődömség eredménye volt, mindenesetre elrettentő látvány volt.

Előzmény: Napfény1 (8050)