Törölt nick Creative Commons License 2009.05.13 -1 0 82
Sziasztok!Bár elég régi az utolsó hozzászólás is, én még csak most olvastam bele a fórumba. A legtöbb hozzászóló az erősebbik nemet képviseli, ezért ha megengeditek, nőként hozzászólnék kicsit én is a témához. Vagyis hát inkább csak a tapasztalataimat osztanám meg veletek. Szóval, a legtöbben azt írjátok, hogy gumival rosszabb, és aki tartós kapcsolatban él és a lánynak nincs gondja a tabival, annak sokkal jobb a bogyival. Persze, mindketten nyilván többet érzünk a másikból óvszer nélkül. De. Én is szedtem fogamzásgátlót 3 évig, ráadásul az egyik legalacsonyabb hormontartalmút. A szervezetemnek nem is volt ellene kifogása, semmi gondom nem volt a hormonokkal. Mivel külföldön töltöttem egy évet, úgy döntöttem - különféle megfontolásokból-, hogy addig abbahagyom a tabletta szedését. Na most, köztudott, hogy a fogamzásgátló tabletták csökkenthetik a libidót (ami a szexuális étvágyért felelős). Én ezt addig észre sem vettem, amíg fel nem hagytam a szedésével. Visszagondolva eszembe jut, hogy gyakran nem volt kedvem a szexhez, de akkor ezt a stressznek tulajdonítottam, és fel sem merült bennem az, hogy más lehet az oka(mivel a párommal nem volt gond). Amióta nem szedem a fogamzásgátlót, azóta olyan nem volt, hogy ne kívánjam a szexet, a nap bármelyik percében pillanatok alatt be lehet indítani... És azóta sokkal jobb a szex! Igaz, baromira utáljuk a párommal a gumit, és amikor a ciklusom olyan napjaiban vagyok, hogy nem lehetséges a fogamzás, még a megszakításos módszert is bevetjük néha, mert annál már csak lenne a jobb, ha tényleg minden nélkül együtt mehetnénk el, de sajnos azt nem szabad... Na most, ezek mellett akármennyire is jó az a fogamzásgátló tabi, és akármennyire utáljuk a gumit nagyon sok okból, most lehet mégis azt mondanám, hogy inkább az óvszer. A pasik biztos a gyógyszerre szavaznának, így helyből, de ha azt mondom, hogy a csajotok sokkal többször támad le csak úgy spontán, akár olyan helyeken is, ahol még csak álmodni sem mertetek volna a szexről, és mivel többször és jobban kívánja a szexet, a fantáziája sem ismer határokat... gondolkodjatok el rajta egy kicsit, hogy mennyire jó is az a fogamzásgátló tabletta. Biztos mellette voksoltok?