Summer Comfort Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1857

Este kiugrottunk Lúdtalppal a pesthidegkút előtti kutyás házakhoz, a kerítésekre ráragasztottunk, illetve a postaládákba bedobtunk 1-1 tájékoztatót, hogy verseny lesz jövő szombaton, kérjük a kutyákra fokozottabban ügyeljenek! Akiket otthon találtunk, azokkal elbeszélgettünk, jeleztük, hogy az erre járkáló, esetleg lámpafénnyel pásztázó sporttárs nem rosszban sántikál majd, csak esetleg a fáradtsága miatt. :) Mindenki nagyon jónéven vette, ígérték, hogy szólnak a szomszédoknak is.

 

Az akciónkat némi sportszakmailag is értékelhető szendvicsbe foglaltuk; az autót a Rozáliánál hagytuk, a nyeregig megfutottuk ezt a 15 perces huplit, majd a biznisz után legurultunk a Pesthidegkút első 5-6 házáig ott is postaládázni. Majd produkáltunk egy hátraarcot és vissza már megállás nélkül végigtotyogtuk. A Lúdtalp-féle lejtőiskola még mindig felér egy komoly cardio-stress-szel, én nem tudom hogyan lehet 180 feletti pulzussal lefelé futni, most mégis sikerült. ;) A célegyenes elején azért balra odasziszegtem Lúdtalp egy sanda oldalpillantására: "Ne félj!". Így elmaradt az igazi sprintverseny-, ezt másnak tartogatom jövő szombatra. Igény szerint. :))

 

Jó készülgetést mindenkinek a hétvégére! Hajrá! :)