Szorka Creative Commons License 2009.04.20 0 0 221

A tel.szám, ahol az időpontot adják: 2241510, és azt kell mondani, hogy első vizsgálatra kérsz időpontot. Nem olyan vészes, nekem kb. 3 hét múlvára tudták adni, és mint ma megtapasztaltam, tényleg nem fizetős. Csak hozzátették, hogy most még. Később ki tudja? Amúgy vegyesek az érzéseim az egésszel kapcsolatban. Nyilván azt mondták, hogy feltétlenül kell Eszternek ez a fajta fejlesztés is, de én már túl soknak tartanám oda is eljárni a heti három egyéb alkalom mellé. A bentlakós verzió meg hivatalosan vidékieknek van kitalálva, csak néha fordul elő, hogy pestit is fogadnak. Pedig én inkább arra lennék vevő, hogy egy hónapig azt nyomatjuk, aztán folytatjuk az egyebeket. Meg is néztem egy ilyen csoportot, mert amúgy is nyílt napok vannak a héten, és tetszett, bár biztosan fársztó lehet, de a gyerkőcöket viszont jól megdobhatja fejlődésileg egy ilyen intenzív foglalkozás. Na, még nem tudom, mi lesz, mivel nyáron ők sincsenek, most úgysem kezdenék bele semmi újba. Ja, és azt is mondták, hogyha máshová nem járnánk, akkor ingyenesek lennének a kezelések, de mivel járunk, így fizetni kell, mert az állam egy gyereket csak egyféle intézményen keresztül támogat.

Nektek most tényleg más a helyzet, műtét után, de nekünk jó lesz némi pihenés. Viszont ez olyan szerencsétlen dolog, hogy nyáron szinte mindenki zárva! Egy pici babánál két hónap kihagyás is sokat számíthat! Nem értem, miért nem szervezik máshogy. Én már nem aggódom, de az első nyáron, bizony, azt tettem.

Előzmény: taniko80 (219)