Volt tüzér Creative Commons License 2009.04.19 0 0 7696

Ha van türelmed itt végignézni az okosságokat, biztosan találsz magadnak valót, de...

Ezekkel a szabadon bejárható laktanyákkal az a baj, hogy előbb - utóbb elkezdenek az ott található különféle anyagok helyet változtatni. Mármint a hasznosítható anyagok. Ennek következtében a laktanyák iszonyúan néznek ki. Mondanám a zsámbéki laktanyát, mert azt nap mint nap látom felülről, de azt is látom, hogy néz ki. Nemrég kitermeltek a laktanyából szinte minden fémet, értem ezalatt az épületek fémből készült nyílászáróit és a föld alatti üzemanyagtartályokat is. Hogy egy Paint-ballos társaság tudja használni, ezért a kerítés mellől kivagdalták a hajdani őrség térvilágítás villanyoszlopait, hogy majd azzal felbakolják az épületet. Ám ezek a villanyoszlopok is elkezdtek eltünedezni, így már látni lehet a bejáratnál, hogy a födém elkezdett meghajolni az emelet súlya alatt. Beljebb nem mentem, mert semmi kedvem a Mancsot vagy valami másik kutyát foglalkoztatni csak azért, hogy engem a romok alatt megtaláljanak. Amelyik laktanyák nem így néznek ki, azokat meg őrzik. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne bejutni, mert azért sehol nincs teljeskörű őrzés, hacsak nincs bent valami értékes dolog, de azért feltételezem, nem tetszene, ha éppen csinálod a filmecskédet, és egyszer csak a seggedbe harap az őrkutya (vagy esetleg képen nyal), vagy rádköszön az őr

Előzmény: hnorbi (7695)