kamy01 Creative Commons License 2009.03.21 0 0 1944
Na szóval:

A CTD fordájára kerül az egyik Volvo. Tehát reggel Magyarcsanádról be, aztán 6:25kor Hmvhely stb...
A CTD le lesz támasztva a pályaudvaron. Ha valamelyik nagy busz kiesik, annak a helyén a CTD dolgozik. (Való igaz érdekes látvány lesz, de beszéltem néhány pilótával erről, és azt mondják műszakilag egész jó állapotban van, meg megy mint a rakéta, illetve sokkal -de sokkal többen férnek bele mint bármelyik háromtengelyesbe...)
Az új buszokról:
1. Pitvarosi kinnalvós lesz, azt hiszem reggel 6:45-kor indul Makóról Szegedre (Palota felöl jön be Makóra)
2. Földeáki kinnalvós (FGM 327 helyén)

A GUF969-nek van fordája, reggel 6:30 Makó-Szeged, aztán 8:30 Makó-Magyarcsanád, majd ha jól tudom akkor 14:00 Makó Szeged...
Szoktam látni hogy vmikor a gyulai járatra teszik, de vmelyik nap Csongrád felé közlekedett.
Szerintem azért van igy mert a fordájában lévő fordulók relative kevesebbek, mint bármely másiknak, ezért azt ,,bármilyen" busszal meg lehet csinálni, így a GUF onnan felszabadul és lehet rakni ,,komolyabb" fordákra...
Igen a BHJ-t én is láttam 7:30-kor... Valószínű az utolsó kilométerei pörögnek bele :)
Előzmény: Törölt nick (1942)