Lipi07 Creative Commons License 2009.03.16 0 0 690

Ha nem akarsz kitolni apáddal felejtsd el az ilyen 50-80ezres játékszereket. Akkor inkább maradjatok a bérlésnél, ha csak évente egyszer kell, legalább nem lopják el, nem kell hozni-vinni a gépet, nem kapsz idegbajt tőle, amikor dolgoznál vele. Kapálógép fronton az a helyzet sajnos, hogy tele vannak az áruházak egyre jobban ezekkel az ipari hulladékokkal sajnos, mert ezt veszik az emberek. Szétnéznek, látják hogy egy kapálógép a boltban 100ezer, és fölötte, hazamennek, be van dobva az újság, benne a "gép" 50ezerért, és röhögnek a markukban, hogy engem aztán nem csap be a hülye kereskedő, a jó kis áruházban fele annyiért is megvehetem, és megveszik. Majd hozzák a gépet garanciális szervízre, hogy nem megy, lefullad a földben. Mikor meg elmondjuk neki, hogy az amit megvett, az nem kapálógép, hanem egy fűnyíró motoros gyeplazító jó esetben szidják az áruházat, hogy akkor miért adják el kapálógépnek, miért csapják be az embereket. Pedig nem csapnak be senkit az áruházláncok, hiszen a választás joga adott. Az áruházakban csak ki van rakva raklapszám, el lehet sétálni mellettük, és elgondolkozni, hogy vajon az áruház nekem akar jót, vagy magának? Vajon máshol miért kétszer ennyi egy kapálógép?

 

Ha kapálógépet akarsz venni, vegyetek egy Robit, 4,5 vagy 5,5 lovas Hondával, vagy Briggssel, rá kell szánni a pénzt. Ha nem tudsz kifizetni annyi pénzt, akkor meg spórolj rá, ne akarj magadnak/apádnak rosszat. 30ezret nem megspórólsz egy olcsóbb géppel, hanem kidobsz 80ezret... Szerintem :)

Előzmény: maszibmw (689)