Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 1958
Hali!

ja-ja nekem is pirosabb lett utána, de az is elmúlik egy idő után. Elmész párszor szoliba...úgy talán gyorsabban helyreáll. legalábbis én úgy vettem észre.

Hát nem mondom hogy tökéletes lett a dolog, mert eléggé meguntam, hogy lemaratom a bőrt a cerkáról.
Egy idő után ráfogtam hogy jó lesz...csak ha nagyon akarod akkor látszik hogy kicsit foltos, és az is csak akkor ha nagyon össze van töpörödve.

felosztottam kb 4 részre a rudit. Van ilyen nyújtó keretem (andro 60at adtam érte vagy mennyit,én hülye), azzal kihúztam, hogy feszüljön a bőröm, majd igy kentem rá a cumót.
amíg meg nem száradt addig így kinyújtva hagytam. háromszor ismételtem meg, esténként. 3.nap már körbeugráltam a szobát ugy égett:))
pár nap mulva szép sebes lett az egész, majd 7-10 nap mulva lejött a bőröm. persze korántsem lett egyenletes. ahol kisebesedett ott tökéletesen visszaállt, ahol nem ott csak fakult.

ahol sötétebb maradt oda visszatértem később amikor már meggyógyult még egy körre.
egy másfél hónapig biztos szenvedtem vele, míg eljutottam odáig hogy ráfogtam, hogy ez már nem ér meg több szenvedést jó lesz.

járok szoliba, így nem látszik:D
Előzmény: világosító (1956)