Porcelana22 Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1157
Sziasztok!!
Nagyon örülök,hogy végigolvastam ezt a topikot,sok hasznos infót kaptam tőletek!!
Viszont segítenétek nekem abban,hogy ez a neten foglalás mennyire biztonságos?(szállást)Mert nagyon félek az ilyesmitől!Kérik a bankkártyám számát,meg ilyenek,mennyire tuti,hogy csak az előleget veszik le róla stb.?És mik azok a security kód, meg Zip kód?Ezek is a kártyán vannak?!Sajnos én ezekhez a dolgokhoz nem értek nagyon!Meg az egyik utazási irodában azt mondták,hogy csak a dombornyomatos kártyát fogadják el,nekem pedig nem olyan van,csak sima OTP-s kártya!
Mert isteni lenne(már amennyire isteniek az árak):)
De még így is százszor olcsóbban kijövök,mintha utazási iroda segítségét kérem!Mert azok sajna elég drágák,és nem is a központban vannak!:(
Én pedig mindenképpen szeretnék ott lakni, mert azt írtátok,hogy az éjszakát látni kell!!.....és én nagyon szeretném látni!:P
Amennyi 2-3 nap alatt látható Velencéből,azt mind AKAROM!:P
Két éjszakára foglalnám le és március 20-án mennénk ketten, olyan közlekedési eszközzel( busz vagy vonat), ami szombat reggelre odaér, és hétfőn pedig indulnánk haza!Így gondoltam!És persze mindent beiktatnék,amit Ti ajánlottatok,hogy meg kell nézni!Bízok bennetek:):)
Csak kicsit el vagyok keseredve,mert már szerveztem utat,de nem volt ilyen nehézkes!:S
Már tudom, hogy mit és hol érdemes venni(pizza, fagyi, bérletek,üveg, csipke stb.), de se szállásunk, se közlekedési eszköz még nincs!
Emiatt kérem a segítségeteket!Mennyire bízhatok az internetben?És hogy működik ez a dolog!Fontos lenne,mert minél tovább húzom,annál kevesebb hely lesz!:(
Bocsesz, ha hosszú voltam,de ahogy olvastam, Ti tapasztalt velencei utazók vagytok,én meg csak egy álmomat szeretném valóra váltani!:):P
Előre is köszönöm Nektek!:D
Puszi
Ana:)