o'hara Creative Commons License 2009.01.29 0 0 149752
Sziasztok Lányok!

 

Bár eddig még sosem írtam Nektek, régóta figyelemmel kísérem a bejegyzéseket. Most felmerült bennem egy kérdés, melynek megválaszolásában talán tudtok segíteni. Peteérésemet én 14-15-ére tettem a váladékmennyiség miatt. Első kérdésem, lehetséges-e, hogy két reggel is nagyobb, nyúlós váladékom legyen, ami a PE-re utal? A következő kérdés: a PE után mindig 14 nappal jön meg a menstruációja az embernek? Egy orvosi cikkben azt olvastam, hogy ez a fázis fix 14 napos, függetlenül attól, hogy az összciklus hány napos. Mert eszerint már meg kellett volna jönnie, de még semmi, holott ezen a két napon, és előtte nem tudtunk együtt lenni a párommal, csak az azt követő napokban, ami már szerintem semmit sem ér. Arra, hogy a ciklus.hu milyen dátumot számít ki, rendszerint nem adok (jelen esetben 18), inkább a magam figyelésével próbálom megtudni, mikor is lehet PE, de most elbizonytalanodtam, mert tudtommal a nyák csak egy nap jelezhet. Úgy látom, hogy mindenki nagyon elmélyülten figyeli a teste jelzéseit, ezért remélem, hogy a személyes tapasztalataitok alapján meg tudjátok mondani, adhat-e reményre okot, ha a PE után 14 nappal nincs még menzesz.

 

Előre is köszi!