rikibaba Creative Commons License 2009.01.27 0 0 277
Szia!Hát az biztos hogy teljesen igazad van,sajnos.Ezt mi is tudjuk,és elismerem.Nagy fába fogjuk vágni a fejszénket,annyi bizonyos.Nagyon félünk is bevallom.De még nincs minden kiforrva,veszve,még addig talán egy közvetitős munka is kilátásban van,az majd1-2 hónapi jövő zenéje.És van kint a sógorom testvére,a bosnyák manusz,aki ugy néz ki hogy mint "rokonnak" fog és talán tud is segiteni pár dologba,ő persze perfekt tud norvégul.Remélem angolul is :-) Mert akkor nehéz lesz vele is kissé a kommunikáció.De majd a napokban kiderül hogy lesz.Szóval nem valami szimpik a norvégok?Nem érdekli őket maga az ember,hanem csak hogy tud-e norvégul :-) na ez nem valami biztató...Spanyolba akar menni még egy másik hasonló család is innen,és felvették velem a kapcsolatot hogy nem akarunk-e mi is velük menni,többen könnyebb alapon.Hát nem tudom,pont most olvastam nemrég egy cikket,hogy mekkorára nőtt ott a munkanélküliség...De ők csak oda akarnak menni.Hát nem tudom,nekem is jobban tetszen ott,de van-e értelme?Szerintetek?
Előzmény: cath555 (276)