Törölt nick Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149686
Jane,

en itt mara mar sajnos kivulallo lettem -- egy ideje, azaz 2 eve az optis lombikos topikban lakom --, de olvasok itt idonkent es most ugy lattam, talan tudok neked segiteni. Egyreszt azt javaslom, tenyleg keressetek fel egy meddosegi intezetet, az ottani szakemberek kepzettebbek az ilyen kerdesekben, mint a "sima" nogyogyaszok. A 2 ev eleg nyomos erv a vizsgalatok megkezdesere, egyebkent is eltartanak egy ideig (ciklusfuggoek tobbnyire), azzal is elobbre lennetek. Az en sztorim egy kicsit hasonlo a tiedhez egyebkent, annyi elteressel, hogy nekem meg volt egy kis orvosi elbaltazas is, aminek folyomanyakeppen kenyszerultem a hosszabb palyara. Na, a lenyeg, hogy az elozo terhesseged ota is tortenhetett barmi (pl a petevezetok eleg erzekenyek, konnyen elzarodhatnak reszlegesen vagy egeszen), masreszt pedig a veteles is lehet indikacioja valamilyen szoftver (hormon?) problemanak. Szoval en a helyedben nem nagyon halogatnam a meddosegi kozpontot es egy szamodra megbizhato szakember kivalasztasat.

Fel a fejjel es ne ijedj meg a meddosegi kp kifejezestol, attol, hogy valaki oda jar kivizsgalasra, meg nem valik meddove. Egyszeruen csak felkeszultebb es fokuszaltabb segitseget tudnak nyujtani ilyen helyeken.

Előzmény: Jane75 (149683)