Jane75 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 149638
Sziasztok!!!

Voltam dokinál, íme az infók...

1, Nem vagyok terhes!:(
2, "De akkor miért volt???" válasz: Itt a tavasz (háááát, lehet, de...)
3,50 vizsgálati pontból (vér, vizelet) minden tök jó! A nővérke "felsikkantott, mikor a dokinak átadta a kinyomtatott eredményt, hogy se egy -, se egy plusz! Doki mondja, egészséges vagyok, mint a makk!

Ez nagyon klassz, de amikor afelől érdeklődtem, hogy miért nem jön össze már 3.éve a baba, a válasz:

Tudat alatt nem akarja, valószínűleg!

Erre most tényleg nem mondok semmit! Nem azért, mert kapásból hülyeségnek gondolom, hanem azért, mert át kell gondolnom...
(Előzmény : az exemtől két baba, mindkettő 23. héten született meg, reménytelenül korán... Anyuval elég bonyolult volt amíg otthon éltem a kapcsolatunk, stb.-stb.)
Elvileg lehet, hogy igaza van???
Ez most annyira övön aluli! Másrészt: sógornőm egyáltalán nem tervezett babát, összejött Nekik! Imádják, de ha a fogantatás előtt egy hónappal bárki megkérdezi, akar-e gyereket, tuti, hogy nemet mond! Akkor ez most hogy van???

Kéne egy pszichológus, csak az óvónői keresetemből ezt lehetetlen megszponzorálni...
Hülye kérdés, de:
Van "Tb-s" pszichológus? 2, Júniusban 34 leszek... Beleférhetek még a normális időkeretbe???
Ez most annyira összetett!
Egyébként a doki (elmondottak függvényében) kért még egy laborvizsgálatot:Hormonprofil+TSH,T3,T4

Háát, ez van most! Emésztgetem a maiakat, ha valakinek van ötlete, vagy járt hasonló cipőben írjon, ne érezzem már ennyire UFÓ-nak magam!