Manta GT Creative Commons License 2009.01.22 0 0 16020

Nagyon jól. Én egyszer leejtettem egy haverom ilyen kését a Gellért-hegyre és...

...

...

...

... izé, lehet, hogy félreértettem valamit?

 

Ááááá, bocsánat! Pedig annyiszor megfogadtam már, hogy energiaital fogyasztása után nem fórumozok. :(

 

Ja, amúgy a Buck-kal kapcsolatos élménybeszámoló: van egy kib*szott kemény fából készült portásfülkénk, aminek a tolóablakát záró riglihez kellett volna egy lyukat fúrni. Persze olyankor, amikor gondnok már nem volt itt. Én meg elővettem a Buck-ot - olvasók döbbent pillantásaitól kísérve - és két perc alatt olyan (fél centi átmérőjű és mélységű) lyukat fúrtam, ami már elég volt ahhoz, hogy beleakadjon a rigli. Persze, a tantohegyű MTech-copy-val kicsit rá kellett segíteni, hogy a belső oldala meredekebb legyen. De a forgácsolásban kifejezetten örömömet leltem, nagyon jól illeszkedett a kezembe a markolat, többféle fogásban, más-más szögekben is teljesen stabilan tudtam irányítani. Egyre jobban szeretem ezt a kést és egyre jobban érzem, hogy jó választás volt. Kb. 90%-ig megtestesíti a "tökéletes" kés / markolat iránti elvárásaimat.

 

Ugyanakkor egyre jobban körvonalazódik az a kontúr is, amelyre át kellene (?) alakítani (csak a markolatot), hogy "abszolút tökéletes" legyen számomra. Majd egyszer... :-/

 

Előzmény: f_zsolt_01 (16019)