vera33 Creative Commons License 2009.01.20 0 0 149373

Az az igazság, hogy július elött fél évvel sem védekeztünk semmivel, mondjuk nem is figyeltük a középidőt... Július után pedig lh csíkokkal néztem a peteérést, amit októberben uh-n meg is erősített a doki (12mm domináns tüsző volt a jobb petefészekben, és 8mm nyálkahárty a ciklus 10. napján.. 2x1-t írt fel, hogy tutira menjünk, de én csak 1-t vettem be 3-7 napokon. Tuti, hogy volt peteérés, mert megérzem, de amint már írtam olyan hőhullámokat okozott, hogy nem éreztem a minusz fokokat, és jól megfáztam... Szóval 2 antibogyós kura is követte a clostit. Nekem mondjuk hányás, vagy erős mensi nem volt tőle mint neked, deeeeeeeee (és bocsi, hogy igy részletezem) szerintem a hormonoktól nagyon megvastagodott a nyálkahártyám és a mensim is darabos, alvadt lett... Most fogok kérni időpontot, hogy mit mond erre.  (ja és nem írtam, hogy az uh elött voltam vérvételen is a ciklus 3. és 21. napján és semmi rosszat nem mutattak az eredmények.

Szóval lehet, hogy elzárodásom lesz.... (kislányom és elött az első terhességem is spontán elsőre összejött.. 5 és 4 évvel ezelött)

Jaj, bocsi, hogy ilyen hosszú voltam!

Előzmény: rabbitbaby (149371)