drva Creative Commons License 2009.01.10 0 0 751

Kedves Caip és kedves Sorstársak!

 

Ahogy olvasom a fórumot, összevetem a saját élményeimmel,  úgy gondolom, hogy egy hős vagy, hogy végig tudtad  ezt csinálni, gratula a per megnyeréséért.

 

Az én történetem 3 hónapja indult, egy zuglói, Hermia Happy Land által építetett  társasházban.
7 évig garzon, belváros. Aztán a nagy várakozás, tervezés, beköltözés, majd a döbbenet. A felettem lakók "baráti találkozói", heti többször, akár hajnalig. Több alkalommal beszéltem velük, valamit enyhültek, de a gond a födémmel van, egyértelmű.  Balomon egy szolid pár lakik, jobbom még senki, az alsó lakó egy csendes fiatalember.

Szóval nem is tudom, hol kezdjek neki..., egyértelmű, hogy kivitelezési probléma. Találtam az interneten egy csapatot, a Forda Kft-t, velük vettem fel a kapcsolatot, kimondottan ezekkel az ügyekkel foglalkoznak.

Meglátjuk, küzdeni fogok, de ebben a gazdasági helyzetben nem akarok 1,5 évnyi várakozás után azonnal váltani, vagy mégis...

 

A konkrét kérdésem az lenne, hogy valaki használt e Halltex termékeket utólagos hangszigetelésre?

 

Üdv.