Törölt nick Creative Commons License 2008.12.28 0 0 325

A kölykök véleményem szerint  ígéretes, stabil, masszív  izomzatú, és előreláthatólag jó idegrendszerűek lesznek. Megnéztem a tervet, miszerint a T.T. WASCO lesz a következő apa. Mivel vágottfülű nem tudhatjuk mit örökít majd? Semmi probléma vele, de a jelenlegi kölykök is úgy tűnik nem lesznek rózsafülűek. Azt hiszem a vérvonalukban vannak X-PERT -es kutyák, mivel az is kitűnő vonal volt, de a régi csíkos RINGO kutyámnak is nagy füle volt és vágni kellett.Ráérzésem alapján, én a helyedben a hosszú távú terveimben megpróbálnák a rózsafülre is tenyészteni, és a szukára érdemes lenne ÁLLÓ fülű stafft, mint a mi ARCHY , vagy garantáltan rózsafülűt mint a LUPY kutyám. Utóbbi kültenyésztett, és a génjei maguk alá gyűrik a szukáét, persze ez eddig volt így, de mindenképpen  egy alomban várhatóan lesz legalább 4 rózsafülű kölyök, és színből is szinte minden van az alomban.Nem ezekre a kutyákra  akarlak rábeszélni, mert ha Wasco rózsafülű eredetileg akkor  már tárgytalan az írásom.De bárhogy is nézzük nagyon a 24 órában vagyunk, hogy elkezdődjön érdemben a FÜLRE való tenyésztés is.

Hosszú távon a fehér szukára  is telitalálat lenne  BRAXTON TEX ARNOLD - LUPY, mert

nagyon jó színűek lennének az utódok, és garantáltan új vér kerülne beléjük.

Mindez a véleményem, és nem sértésnek szántam, de szerintem egy normális FÓRUMON öszintén kell beszélni, véleményt mondani, és az érintett a világért ne vegye személyes sértésnek. Amúgy én is tévedhetek.

Előzmény: Wild-Eyer (312)