4Hópihe Creative Commons License 2008.11.05 0 0 14045

aki felkért erre a bemutatóra azoknak nem mondtad,hogy te ennél jóval bonyolultabbakat is eltudsz készíteni???vagy a felajánlott anyagokból a gyors sikerélmény a cél??

jó ez is de a másik jobban tetszett hangulatában. azt a kicsi figurt én  ki nem vágtam volna ennyire pontosan...

a (14032) ez igazán mosolygós darab. az a fehér kör kivágás kalap le..egy helyen láttam csupán törést annyira jó kis köriv lett... én a formavágót használom inkább álcázásul.

---------------------------------

delfinke (14027) szölös domborgatod az apróka pöttyökkel  klaaaaaaassz.....

a lemezesek többnyire igy viselkednek a fotó masinán... mikor elöször találkoztam ilyennel fogalmam sem volt milyen kezelésnek teszik ki  a lemezt....

jó a sugárzó minta varrás nagyon ékesiti a csillag 3d-t.

 utaltam az ügyletünket. remélem megkaptad.

ennél a képnél késön jöttem rá,hogy egyforma küllemü hóemberünk van töled is kaptam ilyet és nekem egy mérettel kisebb vagy nagyobbacska van, lehet jobban mutatott volna két egyforma de különböző méretü hóemberke..

kép kivül és kép belül és hogy állatias maradjon a vonalvezetés még egy kis kutyut is odabiggyesztettem..

 a 3d már a kivágás alatt elkezdödik a legalső réteg. aztán a kék kivágás és folytatodik a 3d rétegezés...

 

 és ma már nyugodtan alszom :a kiállitásra sikerült visszakérnem a megajándékozottól a legnagyobb és számomra legkedvesebb hóemberemet...

------------------------------------

 gandi akinek odaadtad a himzést ,nem online küld fotót vissza?? tényleg kiváncsi vagyok rá!!!

:o)

Előzmény: Törölt nick (14019)