BarG Creative Commons License 2008.11.04 0 0 3989

Bakker, ugyan a nagyobbik metanol forrásomat nem írtam be ide a fórumba, mert fosok, hogy többen betámadják őket eszement módon és a jogászaik kisütik, hogy jobb magánembernek nem eladni (a túlzott figyelem miatt) és akkor felém is megszűnik a dolog működni, de egy másik céget azért ide is beírtam!!! És hozzájuk is lehet menni, kicsit drágábban de adnak metanolt. MIÉRT NEM VAGY HAJLANDÓ MEGKERESNI ŐKET???

Aki privátban megkeresett, annak megadtam a kontaktot a nagybani forráshoz is. Mi olyan bonyolult ezen?

 

Szvsz se az alumina, se a szilikagél nem bonyolult dolog, sőt mivel regenerálhatóak, ezért kisebb mennyiség többször forgatható. A körúti vegyszerboltban láttam ezeket az anyagokat, nem kell belőlük analitikai tisztaságú.Sőt a fenn emlegetett metanolt forgalmazó is foglalkozik ezekkel. Aki már néhányszáz literes volumenben gondolkodik, néhánykilós mennyiség nem jelenthet gátló tételt - csak valakinek ki kéne próbálni, hogy működik-e. Mert szép dolog az elmélet, de a gyakorlat sokszor felülírhatja azt.

Előzmény: odourizing (3969)