4Hópihe Creative Commons License 2008.10.28 0 0 13926

ne kiabálj még kimoderálnak.

a nagybetöükkel való irás ugyanis ezt jelentheti általában a forumokon....

:o)

--------------------------------------------

 hossz ideje fogalmazom ezt,hogy senkit ne bántsak meg, de nem tudok elmenni szónélkül,mert kérdöjelek vannak bennem ,hogy olvastam a hszdat

Hangya én tényleg nem értelek téged,és ahogy kérted a hozzászolásodban bizalommal fordulok hozzád, mert problémám van

 már én is megbántva érzem magam. nagyon is.csalódott vagyok, alapvetöen nem ilyennek ismertelek meg... 

és sok mindent hosszantürök elviselek.elfogadom az emberek többféleségét,toleráns vagyok márcsak a munkámból adodóan is kötelességem, és nem is megy nehezen,

de komolyan megbántodtam.

a könnyü levegösséget tekintve olyat irtál, ami eddig is igy volt..

 nem volt megalázás anyázás sabada sabada.

tehát nem értem mire a figyelmeztetés ,ahogy fogalmaztál bekeményités.

 és az is rosszul esett,hogy én szóltam hozzád, de te nem hozzám intézted a válaszaidat hanem átléptél rajtam.

 irigykedni: én ugyan szoktam ilyen megjegyzést tenni meg pukkadozni, de nehogy már azt bárki is komolyan vette volna még akkor is ha nem volt idézöjelben. soha nem irigyeltem senkinek a sikerét bármilyen témában,vagy az enyémnél jobb sorskérdésben

leginkább töled nem vártam ezt  , hiszen ismersz személyesen... söt azok a topiktagok akikkel kezdettöl -topiknyitásod óta megyünk veled karöltve is ismernek már régóta és nagyon jól tudják,hogy nem vagyok irigy.. ugy éreztem ezt nekem cimezted,mert én alkalmaztam ezeket a megjegyzéseket....

de  a pergát is olvasod mert ott is jelen vagy szép munkáiddal  ott is kifejtettem kifejezetten az ujonnan megérkezö topiktársak tiszteletére,hogy csak egyfajta szépségre való rácsodálkozás kifejezése ez tölem, amit én sosem tudok majd elkésziteni.

de rendben elfogadom a játékszabályaidat és majd vigyázok a soraimra...

csakhogy megint nem tudom hol a szószabály értelme hiszen te is jegyeztél le már ilyet,hogy irigykedsz

és itt még kicsit visszamennék oda is,hogy akik használnak minket-hát mi is mások megosztásaiból jutunk elörébb. külföldiekötöl kapunk uj okttatócsomagokat miért probléma ez  ha mi is adhatunk,és más is okosodhat? nem vagyunk profimüvészek akik ebböl élnek,hogy a szakmai titkokat féltve kellene örizni és magunkkal vinni a sirba, mi sem tartanánk itt a képeslapjainkkal ha nem találtunk volna megfelelö segitö linkeket.itt egymás között is a segitség arról szól,hogy megosztjuk a tudásunkat, és szive joga valakinek ezt eldönteni akar e hozzánk csatlakozni vagy csak háttérben okosodik és tölti velünk az idejét esetlegesen szótlanul..

aztán  ellentmondásokba ütközöl ujjfennt ,mert felvetetted,hogy dicsérjünk most meg azt irod nem kell  a dicséret ,mert ugysem hiszed el.. azt,hogy mézesmázos e vagy fahéjas -hát kérem ki mennyire stilizáltan tud fogalmazni..

 én kevésbé tudok fogalmazni és megoldom egyszerü rácsodálkozást kifejező szavakkal van akinek jobban megy a fgalmazás stilizáltabban teszi-mézesmázos..

ez is lehet bántó annak aki nagyon szépen tálalva tudja közölni , a tetszését. és nyilvánvalóan nem ártó szándékkal teszi.

szerintem aaz épitő kritika sem ártó szándék.. ha valaki konkrétan kérte,hogy nem kér kritkát csak megmutatja azt is tiszteletben teartottuk. volt már rá példa más topikban is,de aztán mindenki belátja,hogy kell az épitö kritika ahhoz,hogy fejlödhessenés igenis elvárja ha itt marad mert valóban fejlödni akar,mert ugy érzi mi többet nyujtunk most és számáraa ez lehet ugródeszka az önmaga elörejutásában

most itt állok érttrlenül merjem e azt mondani hogy hude szépet csináltál megint vagy ne? mert melyik szabályodat szegem meg...

az ujonnan beérkezöket is megdicsértük biztattuk, linkeltünk, segitettük amennyire csak virtuálisan lehetett

szivesen alkalmazkodom, ha tudom mihez kell, de ellentmondásos szabályokból nem fogom tudni melyik az éppen aktuális...

aztán ez a pozitivnak lenni vagy sem???kikövetelhetö ez???

 mindnyájan tudjuk,hogy vannak therápiás -vigasztaló lapjaink... amit épp egy pillanatnyi szomorka hozott létre..szép nem szép nem ez a lényeg de az ember jobban lett töle vagy akár el is mult a lelkében duló átmeneti vihar.

 mintha azt sugallnád ezzel aki nem ragyog tolja el innen a fejét... és ez olyan diszkrimináló,,ráadásul egy dekadens képeslap megmutatásával még nem sérti meg az index modus moderandiját...

 

Előzmény: Törölt nick (13922)