quilla Creative Commons License 2008.10.28 0 0 4297

Mienk macskak egyelore nem akartak kimaszni az erkelyen, na de ezert sem lehetnek kint felugyelet nelkul :) Ha nem vagyok kinn veluk akkor s rendszeresen ellenorzom a letszamot (bar ettol meg idokozben kipotyoghatnanak persze). De Geza pl kifejezetten fel mindentol es mindenkitol, szerintem ezert sem akar sosem meg a korlatra em felmenni, mert ott mar johet az ellenseg :DD

Volt mar sziami macska is egyszer, nem tudom azt is ez a holgy gyujtotte e be, mert az allatorvosnal volt, oda viszi be a gyogyitasra szorulo es talalt macskakat, onnan konyebb oket orokbe adni. Ott szedtuk ossze a mieinket is, mar feregtelenitve, kikuralva. Van amelyiket (sokat) a holgy meg is operaltat, szerintem az osszes penze erre megy el, de osszedolgoznak a dokival, szoval igy minden macska jo helyre kerul, szerencsere nem nala a hazaban halmozodnak fel ennyire.

Szoval volt egyszer mar egy sziami is, de akkor meg nem tudtam embert rabeszelni a masodik macsra, es iszonyu gyorsan el is vittek am, a bebimacskak es a fajmacskak (vagy annak tunok, mint a mi Lujzank) kellnek el leghamarabb. Pont ezert akartam multkor elhozni egy szegeny oreg cicamamat, egyetlen darab foga volt mar csak :( Es valahogy megis megette a szarazkajat is, nagyon cefet allapotban szedtek ossze szegenyt. tegnap meg volt egy felszemu kis voros bebimacs :(

Előzmény: Törölt nick (4296)