Pantyhoseboy88 Creative Commons License 2008.09.28 0 0 301

Gyerekkoromban én is gyakran álmodoztam arról hogy anyukám lánynak öltöztet.

Általános iskola alsó tagozatában irígykedve néztem a korombeli lányokat,akik lakkcipőben,fodros szoknyában,fehér blúzban és fehér harisnyanadrágban lehettek.Imádtam volna ha időnként olyan szerkót hordhattam volna.Gyakran loptam el anyu szekrényéből egy fekete vagy testszínű harisnyanadrágot(fehéret szerettem volna de olyan sajna soha nem volt neki) és felvettem valamelyik magassarkú cipőjét ami  elég nagy volt rám.Akkoriban még mem volt szexuális indíttatása a dolognak,de nagyon élveztem a hegyes orrú magas sarkú cipő kopogó hangját és a lábaimon feszülő harisnyanadrág kellemes érintését.Nincs testvérem de nagyon örültem volna egy nálam egy két évvel idősebb nővérnek, akinek a szekrénye tele van csipkés blúzokkal, fodros szoknyácskákkal és fehér harisnyanadrágokkal, amiket időnként fölvehetek, ha senki nem lát.

A bugyik érdekes módon soha nem vonzottak.Azok a ruhák izgatnak föl, amik mindig láthatóak a lányokon, ezek közül is elsősorban a harisnyanadrágok.A feketét és a fehéret szeretem a legjobban(hordani és a nőkön látni is), de nagyon bejönnek a szines és mintás harisnyanadrágok is.

Utcán soha nem mutatkoznék nőként,de már a suliban is gyakran volt rajtam harisnyanadrág amit a ruhámon át senki nem láthatott.Persze csak olyankor ha nem volt aznap tornaóra.

Most, hogy vége a nyárnak és reggelente hideg az idő és napközben sincs hőség a munka helyemen is harisnyanadrág van rajtam.Most még vékonyszálú 10-15 denes,de télre előveszem a piros-fekete rombuszmintás pamut harisnyanadrágomat

is. Ahol dolgozom nincs túl meleg télen, és a vastag harisnyanadrág melegen tart, amellett föl is izgat.

Jelenleg egy 20 denes fekete harisnyanadrágban ülök a gép előtt,nincs alatta semmi és nagyon élvezem. 

Előzmény: gabriella28 (291)